MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 17387005

nr 1738 7005

Schatull

1800-tal, mahogny. Längd: 52 cm, djup: 42 cm, höjd: 64 cm

Kondition: slitage, spricka/ sprickor

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:19:22

8/11 15:46:36 1      100 kr
10/11 11:13:57 2      Vinnande bud